Головна arrow Новини
З ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2017
 
З ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2017
 
З ювілеєм! Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.07.2017

       25 липня 2017 року колишній заступник директора – начальник відділу організації та координації архівної справи, заслужений працівник культури України, лауреат премії ім. Василя Веретеннікова (2002, 2003) Покидченко Людмила Анатоліївна відзначає 60-літній ювілей.
    Майже 30 років пропрацювала Людмила Анатоліївна на архівній ниві. Вона є автором і упорядником багатьох видань та публікацій за архівними документами, численних радіо та телепередач. Її перу належать науковий довідник «Сумщина від давнини до сьогодення», путівник за фондами Державного архіву Сумської області, путівник «История украинского еврейства в документальных и печатных источниках Государственного архива Сумской области», збірник «Голодомор 1932–1933 років на Сумщині», альбом «Евфалия Хатаева о времени и о себе…», книга «Геннадій Петров. Щоденники. Нариси. Статті»... , статті з історії Сум та області, про видатних особистостей Сумщини. А ще вона найкращий керівник відділу, цікава особистість, порядна, чуйна, мудра людина, оптиміст по життю і просто мила, приваблива жінка.
    Колектив Державного архіву Сумської області вітає Вас, Людмило Анатоліївно, з прекрасною датою і зичить Вам виконання всіх бажань. Нехай збудуться всі мрії, а відмінне здоров’я, успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Нехай Вас завжди оточують радісні і щирі посмішки Ваших рідних і близьких людей. Ще, звичайно ж, хочеться побажати, щоб Ви завжди залишалися такою ж неповторною і чарівною жінкою. З ювілеєм!

 
Чергове засідання колегії Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.07.2017
19 липня 2017 року проведене чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області за підсумками роботи архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад, структурних підрозділів обласного архіву у І півріччі 2017 року. На засіданні обговорювалися підсумки роботи із зверненнями громадян у ДАСО та архівних установах області, результати комплексних перевірок роботи архівного сектору Глухівської районної державної адміністрації та архівного відділу Глухівської міської ради. Особлива увага була приділена стану виконавської дисципліни та організації виконання Держархівом області у І півріччі 2017 року завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, Державної архівної служби України, розпорядженнями та дорученнями голови Сумської обласної державної адміністрації.
 
Тематична перевірка забезпечення збереженості документів НАФ Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.07.2017
18 липня 2017 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено тематичну перевірку забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду в територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Сумській області.
 
До 358-річчя перемоги козацького війська в Конотопській битві Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.07.2017
 07 липня 2017 року на сайті Держархіву області у рубриці «Виставки» розміщена документальна виставка за документами Центрального державного історичного архіву України, м. Київ (ЦДІАК України) та матеріалами Державного архіву Сумської області до 358-річчя перемоги козацького війська під проводом гетьмана Івана Виговського в Конотопській битві 1659 року. Документи, що експонуються, відображають передумови і причини війни, насамперед, через унікальний документ «Маніфест від імені Війська Запорозького до володарів Європи». Мовою документів (російських, польських, українських) описано власне Конотопську битву. Наведено оцінку очевидців і літописців тих вікопомних подій.
 
Тематична перевірка стану організації діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.06.2017
27 червня 2017 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено тематичну перевірку стану організації діловодства в Сумській обласній раді.
 
Виставка до Дня Конституції України Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.06.2017
 27 червня 2017 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито фотодокументальну виставку, присвячену 21-ій річниці Конституції України. На виставці експонуються конституційно-правові і законодавчі акти, на яких ґрунтувалися та закріплювалися найголовніші форми життя суспільства у певні етапи розвитку української держави, а також Укази і постанови Президії Верховної Ради УРСР та Верховної Ради України про процес українського державотворення.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.06.2017
26 червня 2017 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Сумській обласній організації журналістів Національної спілки журналістів України.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.06.2017
16 червня 2017 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області, на якому були розглянуті та схвалені описи установ та організацій, що надійшли в ЕПК, погоджені номенклатури справ, інструкції з діловодства, положення про ЕК, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.06.2017
15 червня 2017 року проведене чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому обговорювалися результати усунення недоліків, виявлених комплексними перевірками в архівних відділах Охтирської та Середино-Будської райдержадміністрацій. Особливу увагу було приділено питанням роботи з кадрами та стану виконання в Держархіві області Закону України «Про запобігання корупції».
 
До уваги інтернет-дописувачів! Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.05.2017
   Відповідно до Указу Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» припинено доступ до сервісів mail.ru, yandex.ru, yandex.ua та інших вказаних у рішенні РНБО України ресурсів.
    У зв’язку з цим Державний архів Сумської області не може надіслати відповіді на звернення електронною поштою на вище зазначені електронні адреси. Для зворотного зв’язку з керівництвом Державного архіву Сумської області радимо дописувачам створити поштову скриньку на ресурсах gmail.com, ukr.net та інших дозволених ресурсах.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>