Головна arrow Новини
Комплексна перевірка комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.05.2016
11 травня 2016 року співробітниками відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М., Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в комунальному закладі Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення».
 
Святкові заходи з нагоди Дня Перемоги Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.05.2016
 09 травня 2016 року з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні співробітники Державного архіву Сумської області на чолі з директором Олійником Ю.О. взяли участь у покладанні квітів до могил воїнів, які загинули в зоні проведення АТО, пам’ятників Скорботній матері та Меморіального комплексу «Вічна слава». Серед присутніх – ветерани області, представники влади, широка громадськість.
 
До річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.05.2016
 06 травня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито фотодокументальну виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення і 71-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Її основу склали документи періоду тимчасової нацистської окупації області 1941 – 1943 років, що дають уявлення про життя мирного населення: агітаційні матеріали, розпорядження та накази окупаційної влади, листи остарбайтерів. Частина документів, представлених на виставці, свідчить про спротив нацистам, сприяння населення наближенню перемоги над ворогом. В експозиції представлені документи про збір коштів для Червоної Армії, діяльність підпільних та партизанських формувань. Уявлення про масштаби матеріальних та людських втрат дають фото та акти Обласної надзвичайної комісії з розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників на території Сумської області.
 
Чергове засідання ЕПК Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.04.2016
29 квітня 2016 року відбулося засідання ЕПК Державного архіву Сумської області, на якому були розглянуті та схвалені описи установ та організацій, погоджені номенклатури справ, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положення про експертну комісію установ, підприємств, організацій, внесені зміни до списків № 1 - джерел формування НАФ.
 
До Дня охорони праці в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.04.2016
 22 квітня 2016 року з особовим складом Держархіву області було проведене планове навчання з охорони праці та пожежної безпеки. Співробітники архіву пройшли теоретичний інструктаж з використання вогнегасних засобів. Провідний архівіст відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи Піскунов О.Б. ознайомив присутніх з діями працівників у разі виникнення пожежі.
 
Архівний урок для студентів Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.04.2016
 22 квітня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відбувся архівний урок для студентів Сумського кооперативного технікуму. Начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. розповіла про історію архіву, склад і зміст документів, що зберігаються в ДАСО, правила роботи користувачів у читальному залі архіву. Для слухачів була проведена екскурсія та практичне заняття.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.04.2016
22 квітня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1, 2 - джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію установ, підприємств, організацій.
 
Фотовиставка «Суми. Вулицями рідного міста» Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.04.2016
 15 квітня 2016 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відкрита фотовиставка «Суми. Вулицями рідного міста». Світлини знайомлять з видами м. Суми початку, 40-50-х років ХХ століття.
 
Конкурс «Кращий державний службовець» Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.04.2016
07 квітня 2016 року в Державному архіві Сумської області відбувся І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У номінації «Кращий спеціаліст» перше місце отримала головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. Переможець візьме участь в обласному турі конкурсу.
 
Тематична перевірка роботи ЕК Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.04.2016
25 березня 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено тематичну перевірку роботи експертної комісії Державного архіву Сумської області.
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2016
22 березня 2016 року архівістом І категорії  відділу формування НАФ та діловодства Білоковаленко О.С. було проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу у Обласному комунальному закладі «Сумська обласна стоматологічна поліклініка».
 
Тематична перевірка стану організації діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2016
21 березня 2016 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Нестеренко З.С. було проведено тематичну перевірку стану організації діловодства у Філії «Сумський обласний державний центр експертизи сортів рослин».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>