Головна arrow Новини
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2016
22 березня 2016 року архівістом І категорії  відділу формування НАФ та діловодства Білоковаленко О.С. було проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу у Обласному комунальному закладі «Сумська обласна стоматологічна поліклініка».
 
Тематична перевірка стану організації діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.03.2016
21 березня 2016 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Нестеренко З.С. було проведено тематичну перевірку стану організації діловодства у Філії «Сумський обласний державний центр експертизи сортів рослин».
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.03.2016
18 березня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію установ, підприємств, організацій.
 
Оголошення про проведення І туру конкурсу "Кращий державний службовець" 2016 Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.03.2016

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення в Державному архіві Сумської області
 I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець»
у 2016 році

        Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошується проведення в Державному архіві Сумської області I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
        Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості. інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.
Детальніше...
 
Розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.03.2016
       02 березня 2016 року відбулося розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були розглянуті підсумки роботи архівних установ Сумщини за 2015 рік та пріоритетні завдання на 2016 рік. У засіданні взяли участь керівники архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, трудових архівів області.
     Директор Держархіву області Олійник Ю.О. у своїй доповіді проаналізував роботу архівних установ області за минулий рік, акцентував увагу на пріоритетних напрямках діяльності, реалізація яких запланована у 2016 році.  Про свої досягнення та проблеми в роботі розповіли начальник архівного відділу Охтирської міської ради Шевченко О.В., начальник архівного відділу Конотопської міської ради Болгова І.М., директор Об’єднаного трудового архіву Сумського району Свистельник Л.В.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.03.2016
29 лютого 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Сумському обласному центрі зайнятості.
 
Анонс Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.02.2016
02 березня 2016 року відбудеться розширене засідання колегії Державного архіву Сумської області, присвячене обговоренню підсумків роботи архівних установ області за 2015 рік та їх завдань на 2016 рік. До участі у засіданні колегії запрошуються начальники архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад, керівники трудових архівів.
Засідання відбудеться за адресою: м. Суми,  вул. Садова, 49. Початок роботи о 10 годині.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.02.2016
26 лютого 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 – джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію, архівні підрозділи установ, підприємств, організацій.
 
Архівний урок Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2016
19 лютого 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відбувся архівний урок для студентів І курсу денної форми навчання Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. розповіла про історію архіву, склад і зміст документів, що зберігаються в ДАСО, правила роботи користувачів у читальному залі архіву. Для слухачів була проведена екскурсія та практичне заняття.
 
До Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2016
19 лютого 2016 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена фотодокументальна виставка до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В експозиції представлені  статті  центральних ЗМІ про події, що відбувалися у столиці України та на головній площі обласного центру з листопада 2013 р. по лютий 2014 р. Демонструються фотографії учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, які загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ  нескореним. Фотографії передані до архіву учасниками та свідками подій на Майдані 2013-2014 років із особистих колекцій.
 
Засідання колегії Держархіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2016
19 лютого 2016 року проведене чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були підведені підсумки перевірок стану архівної справи та діловодства, умов зберігання документів Національного архівного фонду України в архівних відділах Білопільської, Недригайлівської та Сумської районних державних адміністрацій, обговорені проблемні питання в роботі архівних установ області.

 
Виставка до Дня вшанування учасників Революції Гідності Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.02.2016
17 лютого 2016 року до Дня вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відкрита виставка світлин учасників Революції Гідності, які відстоювали європейське майбутнє України, а також жителів області, які пожертвували життя заради кращого майбутнього. Фотографії розповідають про події, що відбувалися в центрі міста Суми і на головній площі країни у Києві протягом грудня 2013 - лютого 2014 рр.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>