Головна arrow Новини
Архівний урок Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2016
19 лютого 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відбувся архівний урок для студентів І курсу денної форми навчання Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. розповіла про історію архіву, склад і зміст документів, що зберігаються в ДАСО, правила роботи користувачів у читальному залі архіву. Для слухачів була проведена екскурсія та практичне заняття.
 
До Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2016
19 лютого 2016 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена фотодокументальна виставка до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. В експозиції представлені  статті  центральних ЗМІ про події, що відбувалися у столиці України та на головній площі обласного центру з листопада 2013 р. по лютий 2014 р. Демонструються фотографії учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, які загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ  нескореним. Фотографії передані до архіву учасниками та свідками подій на Майдані 2013-2014 років із особистих колекцій.
 
Засідання колегії Держархіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.02.2016
19 лютого 2016 року проведене чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були підведені підсумки перевірок стану архівної справи та діловодства, умов зберігання документів Національного архівного фонду України в архівних відділах Білопільської, Недригайлівської та Сумської районних державних адміністрацій, обговорені проблемні питання в роботі архівних установ області.

 
Виставка до Дня вшанування учасників Революції Гідності Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.02.2016
17 лютого 2016 року до Дня вшанування учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації відкрита виставка світлин учасників Революції Гідності, які відстоювали європейське майбутнє України, а також жителів області, які пожертвували життя заради кращого майбутнього. Фотографії розповідають про події, що відбувалися в центрі міста Суми і на головній площі країни у Києві протягом грудня 2013 - лютого 2014 рр.

 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.02.2016
16 лютого 2016 року начальником і головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Сумської області Кузьміною Н.М. та Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Сумському державному університеті.
 
Навчання для державних службовців Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.02.2016
 12 лютого 2016 року у Державному архіві Сумської області відбулося навчання для державних службовців. Головний спеціаліст Грищенко Н.І. ознайомила присутніх з порядком щорічного оцінювання службовців архіву у 2016 році та порядком проведення перевірки достовірності відомостей про держслужбовців щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади». Були надані рекомендації щодо заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.
 
Комплексні перевірки стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.02.2016
 28 січня 2016 року працівниками відділу формування НАФ та діловодства проведені комплексні перевірки стану діловодства та архіву в Сумській обласній організації профспілки працівників освіти і науки, Сумській обласній профспілковій організації працівників культури.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.01.2016
29 січня 2016 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 - джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію, архівні підрозділи установ, підприємств, організацій, інструкцій з діловодства.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2016
27 січня 2016 року відбулося засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були обговорені основні завдання структурних підрозділів архіву на 2016 рік, розглянуті і схвалені плани роботи колегіальних і дорадчих органів ДАСО, графіки перевірянь роботи архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, архівних підрозділів установ, організацій і підприємств у 2016 році, ухвалений порядок денний розширеного засідання колегії архіву.
 
Документальна виставка до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2016
27 січня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито документальну виставку до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. На виставці представлені документи установ періоду нацистської окупації Сумської області 1941-1943 років, обласної Надзвичайної  Державної комісії по встановленню та розслідуванню злочинів фашистських загарбників та їх посібників на території Сумщини, які свідчать про Голокост.
 
Виставка до Дня Соборності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.01.2016
19 січня 2016 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації та на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена фотодокументальна виставка до Дня Соборності України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років, які розповідають про історію і діяльність Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки, їх роль у процесі здобуття незалежності України. Виставка підготовлена за документами Державного архіву Сумської області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України та Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного.
 
До уваги відвідувачів веб-сайту Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.01.2016
У Державному архіві Сумської області нова офіційна адреса електронної пошти:  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>