Головна arrow Новини
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2016
27 січня 2016 року відбулося засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому були обговорені основні завдання структурних підрозділів архіву на 2016 рік, розглянуті і схвалені плани роботи колегіальних і дорадчих органів ДАСО, графіки перевірянь роботи архівних відділів райдержадміністрацій і міських рад, архівних підрозділів установ, організацій і підприємств у 2016 році, ухвалений порядок денний розширеного засідання колегії архіву.
 
Документальна виставка до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.01.2016
27 січня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито документальну виставку до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. На виставці представлені документи установ періоду нацистської окупації Сумської області 1941-1943 років, обласної Надзвичайної  Державної комісії по встановленню та розслідуванню злочинів фашистських загарбників та їх посібників на території Сумщини, які свідчать про Голокост.
 
Виставка до Дня Соборності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.01.2016
19 січня 2016 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації та на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена фотодокументальна виставка до Дня Соборності України. В експозиції представлені документи 1917-1919 років, які розповідають про історію і діяльність Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки, їх роль у процесі здобуття незалежності України. Виставка підготовлена за документами Державного архіву Сумської області, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України та Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного.
 
До уваги відвідувачів веб-сайту Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.01.2016
У Державному архіві Сумської області нова офіційна адреса електронної пошти:  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
 
До річниці утворення Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.01.2016
06 січня 2016 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації розміщена фотодокументальна виставка «Сторінки історії», присвячена 77-річчю утворення Сумської області (1939 – 2016 рр.), на якій представлені документи із фондів Державного архіву Сумської області.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву в Державному підприємстві Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.12.2015
17 грудня 2015 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведену комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Державному підприємстві «Сумський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».
 
Тематична перевірка Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2015
10 грудня 2015 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було здійснено тематичну перевірку якості проведення науково-технічної обробки документів постійного зберігання та з особового складу у Департаменті цивільного захисту Сумської обласної державної адміністрації.
 
До Всеукраїнського тижня права Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2015
 11 грудня 2015 року у рамках Всеукраїнського тижня права заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області, практикуючий адвокат Волобуєва В.Г. провела для працівників архіву лекцію-бесіду з питань реалізації і захисту прав людини. Присутні були ознайомлені зі станом розвитку та порядком надання безоплатної правової допомоги в області, отримали відповіді на болючі питання.
 
Комплексні перевірки стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2015
08 та 09 грудня 2015 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. були проведені комплексні перевірки стану організації діловодства та архіву у Службі автомобільних доріг у Сумській області та Дочірньому підприємстві «Сумський облавтодор».
 
Екскурсії по виставці "Спротив геноциду" Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.12.2015
 З 27 листопада по 01 грудня 2015 року головним спеціалістом відділу інформації та використання документів Клюєвою О.О. було проведено в обласній універсальній науковій бібліотеці 11 екскурсій для учнів 10-11 класів шкіл м. Суми по виставці «Спротив геноциду». Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті, Галузевим державним архівом, Центром досліджень визвольного руху, Громадським комітетом із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.
 
Семінарське заняття Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.12.2015
  02 грудня 2015 року начальник відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М. і головний спеціаліст Пєшкова Т.О. прочитали лекції на семінарському занятті для юрисконсультів (працівників інших категорій) територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, державних підприємств, установ, організацій, яке проходило на базі Головного управління юстиції у Сумській області. Присутні були ознайомлені з новими нормативно-правовими актами з питань архівної справи і діловодства, у ході навчань надані методичні та практичні рекомендації з проведення експертизи цінності документів з метою вилучення документів для знищення, складання акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, оформлення описів справ, науково-довідкового апарату до них, номенклатури справ.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.12.2015
01 грудня 2015 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. було проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Обласному комунальному закладі охорони здоров'я «Сумський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>