Головна arrow Новини
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2015
21 жовтня 2015 року начальником і головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М., Пєшковою Т.О. було проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Управлінні охорони здоров'я Сумської обласної державної адміністрації.
 
Чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.10.2015
16 жовтня 2015 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
Подяка за волонтерську допомогу Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.10.2015
   За волонтерську допомогу у придбанні військового спорядження колектив Державного архіву Сумської області отримав подяку від імені командира 128 ГПМБР.
 
Фотодокументальна виставка до Дня захисника України Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.10.2015
 13 жовтня 2015 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації розміщена виставка до Дня захисника України – 14 жовтня 2015 року. В експозиції представлені документи 1917-1919 років – складного періоду формування українських військових частин доби Центральної Ради, Української Народної Республіки: закон про утворення Українського народного війська, наказ про організацію добровільного війська, звернення, відозви військових формувань Сірожупанників, куреня смерті імені кошового Івана Сірка, Січових Стрільців, а також фото військових діячів, уродженців Сумщини, які стояли біля витоків української армії.
 
Прямий ефір на обласному радіо Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.10.2015
07 жовтня 2015 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь у прямому ефірі на обласному радіо, який був присвячений перейменуванню вулиць міста Суми у рамках виконання закону про декомунізацію. З слухачами спілкувалися голова робочої групи з  виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», секретар Сумської міської ради Гончаренко Т. та громадський діяч Усенко О.
 
Тематична перевірка стану діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.10.2015
29 вересня 2015 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Роздобудько О.М. було проведено тематичну перевірку стану діловодства у комунальному закладі Сумської обласної ради - Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
 
Семінар з працівниками діловодних служб та архівних підрозділів Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.09.2015
  29 вересня 2015 року співробітниками відділу формування НАФ та діловодства було проведено семінар з працівниками діловодних служб та архівних підрозділів обласних організацій списку №1 - джерел формування НАФ на тему: «Основні положення роботи архівних підрозділів обласних організацій списку №1 - джерел формування НАФ. Заходи щодо покращення роботи служб діловодства».
 
Чергове засідання ЕПК Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.09.2015
25 вересня 2015 року відбулося засідання ЕПК, на якому були розглянуті та схвалені описи, що надійшли на розгляд експертно-перевірної комісії, номенклатури справ підвідомчих організацій, погоджені акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
Фотодокументальна виставка «Нескорені. 1941-1945» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2015

 З 21 вересня 2015 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» демонструється фотовиставка «Нескорені. 1941-1945», присвячена Дню партизанської слави. Представлені фото ілюструють побут, військові будні, відпочинок учасників партизанського руху Сумщини у роки Другої світової війни.

 
Виставка до Дня партизанської слави Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2015
 21 вересня 2015 року у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації розміщена виставка  до  Дня партизанської слави. Виставка підготовлена за фотодокументами Держархіву області.
 
Чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.09.2015
16 вересня 2015 року проведене чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому проаналізовано хід виконання Регіональної програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду у І півріччі 2015 року, обговорені результати усунення недоліків, виявлених комплексною перевіркою в архівному відділі Шосткинської районної державної адміністрації, заслухано звіт про виконання запитів на публічну інформацію у Держархіві області.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.09.2015
11 вересня 2015 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Держархіву області, на якому були розглянуті та схвалені описи, що надійшли на розгляд ЕПК, номенклатури справ підвідомчих організацій, погоджені акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>