Головна arrow Новини
Участь у семінарі Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.11.2015
  25 листопада 2015 року начальник відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М. та головний спеціаліст Пєшкова Т.О. прочитали лекції на семінарському занятті «Організація діловодства в органах виконавчої влади, на державних підприємствах, в установах, організаціях» для юрисконсультів (працівників інших категорій) територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, державних підприємств, установ, організацій, яке проходило на базі Головного управління юстиції у Сумській області.
 
Тематична перевірка у комунальному підприємстві Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.11.2015
24 листопада 2015 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Сумської області Нестеренко З.С. було проведено тематичну перевірку стану організації діловодства у комунальному підприємстві «Редакція газети «Сумщина».
 
Презентація книги Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2015
  21 листопада 2015 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь у презентації книги українського історика, архівіста, громадського діяча Іванущенка Г.М. «Сумчани в боротьбі за волю: 10 біографій», що відбулася у приміщенні бібліотеки ім. Т. Шевченка. Книга вийшла як спільне видання Держархіву області, якому в ці дні виповнилося 90 років, та Центру досліджень визвольного руху. У збірці йдеться про уродженців Сумщини Коваленка О., Зайцева П., Грекова О., Ковенка М., Филоновича В., Тарасенко М., Гудимович Н., Литвиненка І., Сапуна С., Калиника О., які присвятили своє життя визволенню рідного краю від іноземної окупації.
 
Урочистості до 90-річчя Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2015
  20 листопада 2015 року відбулися урочисті заходи з нагоди 90-ої річниці з дня заснування Державного архіву Сумської області. На святі були присутні ветерани архівної справи, колишні працівники. Відкрив урочистості директор архіву Олійник Ю.О. Керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Сухонос О.В. вручив працівникам архіву Грамоти голови облдержадміністрації та Подяки Сумської обласної ради  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток архівної справи області. З вітальними словами виступили директор Сумського художнього музею ім. Н. Онацького Ареф’єва Г.В., директор Сумського краєзнавчого музею Терентьєв В.С., керівник фонду «Алгоніка», дослідник Цибка В.І. З документами з історії створення та розвитку архіву у форматі PowerPoint ознайомила присутніх начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. У фільмі «Особливо цінний фонд Державного архіву Сумської області» були представлені світлини з архівного життя, фото керівників та співробітників архіву різних років.
Вітання     
 
Засідання науково-методичної ради Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2015
17 листопада 2015 року відбулося засідання науково-методичної ради Держархіву області, на якому був схвалений тематико-експозиційний план документальної виставки, присвяченої 90-річчю від дня заснування Державного архіву Сумської області. Членам науково-методичної ради представлені документи за 1921-1931, 1933, 1939, 2000 роки та презентаційні матеріали у форматі PowerPoint, які відтворюють історію створення та розвитку архіву.
 
До Дня Гідності та Свободи Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.11.2015
До Дня Гідності та Свободи на сайті архіву у рубриці «Виставки» можна ознайомитись з виставкою архівних матеріалів про події Революції Гідності.
 
Участь у презентації проекту «Герої нації» Надрукувати Надіслати електронною поштою
17.11.2015
17 листопада 2015 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь у презентації історико-патріотичного проекту «Герої нації», що відбулася у приміщенні Сумської міської бібліотеки ім. Шевченка. Мета проекту – вшанування Героїв українського народу, які в період Голодомору 1932-1933 років протистояли системі знищення і рятували людей від вимирання. Директор Держархіву, зокрема, зазначив, що сьогодні архівні документи з даної тематики відкриті для вивчення широкому загалу.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.11.2015
13 листопада 2015 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку стану організації діловодства та архіву у Апеляційному суді Сумської області.
 
Засідання експертно-перевірної комісії ДАСО Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.11.2015
09 листопада 2015 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, інструкцій з діловодства установ, організацій підприємств.
 
До 90-ї річниці заснування Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.11.2015
До 90-ї річниці заснування Державного архіву Сумської області на сайті архіву у рубриці «Статті» розміщена стаття начальника відділу інформації та використання документів Гончарової І.Є. «Розвиток архівної справи на Сумщині в 20 – 30-х роках XX століття».
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.11.2015
30 жовтня 2015 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому підведено підсумки роботи архівних відділів районних державних адміністрацій та міських рад, структурних підрозділів ДАСО за 9 місяців 2015 року, обговорені питання планування роботи архівних установ області на 2016 рік та звітності за 2015 рік, особливу увагу було приділено стану підготовки до відзначення 90-річчя утворення Державного архіву Сумської області.
 
Тематична перевірка у комунальному підприємстві Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.10.2015
27 жовтня 2015 року головним спеціалістом відділу НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено тематичну перевірку стану забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду у комунальному підприємстві Сумської обласної ради «Аеропорт Суми».
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>