Головна arrow Новини
Тематична перевірка Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2015
10 грудня 2015 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було здійснено тематичну перевірку якості проведення науково-технічної обробки документів постійного зберігання та з особового складу у Департаменті цивільного захисту Сумської обласної державної адміністрації.
 
До Всеукраїнського тижня права Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2015
 11 грудня 2015 року у рамках Всеукраїнського тижня права заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області, практикуючий адвокат Волобуєва В.Г. провела для працівників архіву лекцію-бесіду з питань реалізації і захисту прав людини. Присутні були ознайомлені зі станом розвитку та порядком надання безоплатної правової допомоги в області, отримали відповіді на болючі питання.
 
Комплексні перевірки стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.12.2015
08 та 09 грудня 2015 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. були проведені комплексні перевірки стану організації діловодства та архіву у Службі автомобільних доріг у Сумській області та Дочірньому підприємстві «Сумський облавтодор».
 
Екскурсії по виставці "Спротив геноциду" Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.12.2015
 З 27 листопада по 01 грудня 2015 року головним спеціалістом відділу інформації та використання документів Клюєвою О.О. було проведено в обласній універсальній науковій бібліотеці 11 екскурсій для учнів 10-11 класів шкіл м. Суми по виставці «Спротив геноциду». Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті, Галузевим державним архівом, Центром досліджень визвольного руху, Громадським комітетом із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.
 
Семінарське заняття Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.12.2015
  02 грудня 2015 року начальник відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М. і головний спеціаліст Пєшкова Т.О. прочитали лекції на семінарському занятті для юрисконсультів (працівників інших категорій) територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, державних підприємств, установ, організацій, яке проходило на базі Головного управління юстиції у Сумській області. Присутні були ознайомлені з новими нормативно-правовими актами з питань архівної справи і діловодства, у ході навчань надані методичні та практичні рекомендації з проведення експертизи цінності документів з метою вилучення документів для знищення, складання акту про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, оформлення описів справ, науково-довідкового апарату до них, номенклатури справ.
 
Комплексна перевірка стану діловодства та архіву Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.12.2015
01 грудня 2015 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. було проведено комплексну перевірку стану діловодства та архіву в Обласному комунальному закладі охорони здоров'я «Сумський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер».
 
Своя правда. Голодомор Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.11.2015
 28 листопада 2015 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь у телепередачі Сумської ОДТРК «Своя правда. Голодомор». Керівник архіву розповів про причини і наслідки трагічних подій на Сумщині у 1932-1933 роках, документи тих років, які зберігаються в ДАСО та є беззаперечними свідченнями геноциду українського народу.
 
Участь у семінарі Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.11.2015
  25 листопада 2015 року начальник відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М. та головний спеціаліст Пєшкова Т.О. прочитали лекції на семінарському занятті «Організація діловодства в органах виконавчої влади, на державних підприємствах, в установах, організаціях» для юрисконсультів (працівників інших категорій) територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, державних підприємств, установ, організацій, яке проходило на базі Головного управління юстиції у Сумській області.
 
Тематична перевірка у комунальному підприємстві Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.11.2015
24 листопада 2015 року архівістом І категорії відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Сумської області Нестеренко З.С. було проведено тематичну перевірку стану організації діловодства у комунальному підприємстві «Редакція газети «Сумщина».
 
Презентація книги Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2015
  21 листопада 2015 року директор Державного архіву Сумської області Олійник Ю.О. взяв участь у презентації книги українського історика, архівіста, громадського діяча Іванущенка Г.М. «Сумчани в боротьбі за волю: 10 біографій», що відбулася у приміщенні бібліотеки ім. Т. Шевченка. Книга вийшла як спільне видання Держархіву області, якому в ці дні виповнилося 90 років, та Центру досліджень визвольного руху. У збірці йдеться про уродженців Сумщини Коваленка О., Зайцева П., Грекова О., Ковенка М., Филоновича В., Тарасенко М., Гудимович Н., Литвиненка І., Сапуна С., Калиника О., які присвятили своє життя визволенню рідного краю від іноземної окупації.
 
Урочистості до 90-річчя Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2015
  20 листопада 2015 року відбулися урочисті заходи з нагоди 90-ої річниці з дня заснування Державного архіву Сумської області. На святі були присутні ветерани архівної справи, колишні працівники. Відкрив урочистості директор архіву Олійник Ю.О. Керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Сухонос О.В. вручив працівникам архіву Грамоти голови облдержадміністрації та Подяки Сумської обласної ради  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток архівної справи області. З вітальними словами виступили директор Сумського художнього музею ім. Н. Онацького Ареф’єва Г.В., директор Сумського краєзнавчого музею Терентьєв В.С., керівник фонду «Алгоніка», дослідник Цибка В.І. З документами з історії створення та розвитку архіву у форматі PowerPoint ознайомила присутніх начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. У фільмі «Особливо цінний фонд Державного архіву Сумської області» були представлені світлини з архівного життя, фото керівників та співробітників архіву різних років.
Вітання     
 
Засідання науково-методичної ради Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.11.2015
17 листопада 2015 року відбулося засідання науково-методичної ради Держархіву області, на якому був схвалений тематико-експозиційний план документальної виставки, присвяченої 90-річчю від дня заснування Державного архіву Сумської області. Членам науково-методичної ради представлені документи за 1921-1931, 1933, 1939, 2000 роки та презентаційні матеріали у форматі PowerPoint, які відтворюють історію створення та розвитку архіву.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>