Головна arrow Новини
До дня визволення України та м. Суми від німецько-фашистських загарбників Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.10.2010

  -В читальному залі ДАСО розгорнута виставка документів, присвячена дню визволення України від нацистів.

- 28 жовтня Держархів області взяв участь у засіданні "круглого столу", присвяченого цій тематиці.

- На сайті ДАСО в розділі «інформуємо громадськість » розміщено перелік cтатей про визволення України та міста Суми від німецько-фашистських загарбників за газетами бібліотечного фонду Державного архіву Сумської області (для використання дослідниками).

 
Нові ціни на послуги ДАСО Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.10.2010

На сайті ДАСО в розділі «інформуємо громадськість» розміщено перелік цін на роботи (послуги), що виконуються  Державним архівом Сумської області на договірних засадах.

 
CІАЖ в електронному вигляді Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.10.2010
На сайті ДАСО можна ознайомитися з усіма номерами (з 1го по 9й) Сумського історико-архівного журналу в електронному виигляді .
 
Cпівпраця державних архівів Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.09.2010
В рамках обміну електронними копіями документів Державний архів Сумської області отримав від Державного архіву Харківської області копії періодики 1917-1920 рр. та періоду окупації 1941-1943 рр., а також копії ревізьких казок. Всього отримано близько 200 Гб. інформації.
 
До дня визволення м. Суми Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.08.2010
В читальному залі ДАСО відкрилася виставка документів, присвячена дню визволення м. Суми від німецько-фашистських загарбників.
 
Участь у міжнародній книжковій виставці-ярмарку Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.08.2010
Державний архів Сумської області взяв участь (в рамках видань, представлених Держкомархівом) у VІ Київській міжнародній книжковій виставці-ярмарку, що проходла у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15). Були представлені видання ДАСО: "Українське відродження 1917-1920 рр.на Сумщині" Т.1, "ОУН-УПА на Сумщині" Т.1 і Т.2 та Сумський історико-архівний журнал.
 
До Дня Незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.08.2010

- В Державному архіві Сумської області відкрилася виставка документів, присвячена 19-й річниці відновлення державної незалежності України.

- Електронний варіант виставки передано до обласної державної адміністрації для публікації на сайті ОДА та проведення виставки в районах області.

- На сайті ДАСО в розділі "Статті" розміщено дослідження "Олександр Коваленко: штрихи до історичного портрета", про уродженця Сумщини, видатного революціонера і математика, учасника боротьби за Незалежність України.

- За участю Держархіву області підготовлено телепередачі до Дня Державного Прапора та до Дня Незалежності України.

 
Нарада в ОДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.08.2010
Державний архів Сумської області взяв участь у нараді при першому заступнику голови Сумської облдержадміністрації. Одним з питань наради було покращення контролю за передачею документів тимчасового зберігання до архівних установ. На порушені ДАСО питання дано доручення підготувати пропозиції щодо розроблення обласної програми створення мережі трудових архівів.
 
Отримано документи класика Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.07.2010
Державний архів Сумської області отримав на зберігання документи особового походження класика української літератури Олекси Ющенка.
 
Атестація робочих місць Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.06.2010
В Державному архіві Сумської області проведено атестацію робочих місць
 
Контрольна перевірка Держкомархівів України Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.06.2010
В Державному архіві Сумської області відбулась контрольна перевірка Державним комітетом архівів України стану справ щодо усунення зауважень попередніх перевірок. В ході перевірки відбулася зустріч керівника робочої групи, начальника організаційно-аналітичного відділу Держкомархівів Н.К. Богунової з заступником голови-керівником апарату Сумської обласної державної адміністрації О.М. Цупром, керівництвом Недригайлівської райдержадміністрації та районної ради.
 
Архівісти серед переможців конкурсу Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.06.2010

У Сумській обласній державній адміністрації відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2010 р.

За результатом конкурсу третє місце у номінації "Кращий спеціаліст" зайняла головний спеціаліст відділу відділу організації та координації архівної справи ДАСО В.А. Марченко. Вітаємо!

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>