Головна arrow Новини
Засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.10.2016
07 жовтня 2016 року відбулося засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 - джерел формування НАФ, схвалення описів, що надійшли на розгляд ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
Семінарські заняття з кадрової роботи та діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.10.2016
 04 жовтня 2016 року працівники відділу формування НАФ та діловодства Кузьміна Н.М., Пєшкова Т.О. взяли участь у семінарі-практикумі «Організація діловодства та архівного зберігання документів» виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Значну увагу на семінарі було приділено питанням ведення діловодства та архіву, дотриманню чинного законодавства та нормативно-правових актів у кадровій роботі.
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.10.2016
30 вересня 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в комунальному закладі Сумської обласної ради Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького.
 
До Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2016
30 вересня 2016 року до Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана у читальному залі ДАСО відкрито фотодокументальну виставку, на якій представлені матеріали про визначних особистостей нашого краю: працівників народної освіти, видатних спортсменів, діячів літератури і мистецтва, учасників Великої Вітчизняної війни, громадських та політичних діячів, спеціалістів сільського господарства, промисловості.
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.09.2016
22 вересня 2016 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу Сумської митниці ДФІ.
 
Засідання колегії Державного архіву Сумської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2016
21 вересня 2016 року відбулося чергове засідання колегії Державного архіву Сумської області, на якому проаналізовано хід виконання Регіональної програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду у І півріччі 2016 року, обговорені результати перевірки виконання архівним відділом Роменської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади, заслухано звіт про організацію виконання запитів на публічну інформацію у Держархіві області.
 
Фотодокументальна виставка до Дня партизанської слави Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2016
 20 вересня 2016 року до Дня партизанської слави на сайті архіву у рубриці «Виставки» розміщено фотодокументальну виставку. Серед документів, що експонуються, накази по Путивльському партизанському загону, зведення з щоденників бойових дій партизанських формувань, документи німецької окупаційної влади про боротьбу з партизанами, список та підсумки бойової діяльності партизанських загонів Сумщини, фотографії, що ілюструють бойові звершення та побут партизан.
 
Чергове засідання ЕПК Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2016
16 вересня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 - джерел формування НАФ, схвалення описів, що надійшли на розгляд ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
Тематична перевірка роботи експертної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2016
15 вересня 2016 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку роботи експертної комісії у Сумській обласній організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури.
 
До 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.09.2016
 До 150-ї річниці від дня народження Грушевського М.С. 16 вересня 2016 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена виставка архівних документів про життя і діяльність видатного історика, громадського діяча. В експозиції представлені документи Центральних державних архівів України, Державного архіву Вінницької області, Державного архіву Київської області, Державного архіву Сумської області.
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.09.2016
07 вересня 2016 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу Господарського суду Сумської області.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.08.2016
26 серпня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області, на якому були розглянуті та схвалені описи справ, інструкції з діловодства, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положення про архівні підрозділи та експертні комісії установ, підприємств, організацій – джерел формування Національного архівного фонду.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>