Головна arrow Новини
Чергове засідання ЕПК Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2016
16 вересня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 1 - джерел формування НАФ, схвалення описів, що надійшли на розгляд ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду.
 
Тематична перевірка роботи експертної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.09.2016
15 вересня 2016 року провідним архівістом відділу формування НАФ та діловодства Трофименко Н.П. було проведено тематичну перевірку роботи експертної комісії у Сумській обласній організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури.
 
До 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.09.2016
 До 150-ї річниці від дня народження Грушевського М.С. 16 вересня 2016 року на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Виставки» розміщена виставка архівних документів про життя і діяльність видатного історика, громадського діяча. В експозиції представлені документи Центральних державних архівів України, Державного архіву Вінницької області, Державного архіву Київської області, Державного архіву Сумської області.
 
Тематична перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.09.2016
07 вересня 2016 року головним спеціалістом відділу формування НАФ та діловодства Пєшковою Т.О. було проведено тематичну перевірку роботи архівного підрозділу Господарського суду Сумської області.
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.08.2016
26 серпня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області, на якому були розглянуті та схвалені описи справ, інструкції з діловодства, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положення про архівні підрозділи та експертні комісії установ, підприємств, організацій – джерел формування Національного архівного фонду.
 
Виставки до Дня незалежності України Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.08.2016
З нагоди 25-ї річниці незалежності України на веб-сайті Державного архіву Сумської області у рубриці «Презентаційні матеріали» з 22 серпня 2016 року демонструється виставка архівних документів «З Україною в серці». В експозиції представлені документи Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного, Державного архіву Сумської області, Державного архіву Волинської області.

З нагоди знаменної дати розгорнута виставка документів у приміщенні Сумської обласної державної  адміністрації.

 22 серпня 2016 року відкрито фотодокументальну виставку «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» у читальному залі  архіву.
 
Увага! Зміна телефонних номерів Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.07.2016
Повідомляємо, що у зв’язку із заміною АТС телефонні номери Державного архіву Сумської області з 01 серпня 2016 року будуть змінені 274128 на 609558, 276049 на 770831, 276058 на 770378.
 
До відома громадян Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.07.2016
Державний архів Сумської області повідомляє про введення в дію Порядку подання до Укрдержархіву документів соціально-правового характеру, що витребуються заявниками безпосередньо для подальшого представлення в компетентні органи іноземних країн. У рубриці «Звернення громадян» розміщено вищезазначений Порядок та анкету по витребуванню документів з-за кордону.
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.07.2016
20 липня 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в Сумській обласній організації Українського товариства охорони природи.
 
Виставка до річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.07.2016
15 липня 2016 року до 26-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України на сайті Держархіву розгорнуто фотодокументальну виставку. До експозиції увійшли матеріали та інформаційні повідомлення місцевих ЗМІ, фотографії мітингу з вимогою Незалежності України у Сумах у жовтні 1990 р., надані Спілкою Української Молоді «Сумщина». Документи та світлини відтворюють картину історичних подій початку 90-х років ХХ ст., що дали поштовх і напрямок процесу державотворення і проголошення власної незалежності.
 
До 73-х роковин Волинської трагедії Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.07.2016
11 липня 2016 року головний спеціаліст відділу інформації та використання документів Клюєва О.О. взяла участь у засіданні у форматі «круглого столу» на тему «Волинська трагедія 1943 року: історична правда та шляхи українсько-польського примирення», що відбулося у приміщенні Сумської міської центральної бібліотеки імені Т.Г. Шевченка. У ході зустрічі науковці, представники влади та громадськості обговорили питання однієї з найбільш суперечливих сторінок українсько-польських відносин – трагічного протистояння на Волині.
 
Засідання колегії Держархіву області Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.07.2016
08 липня 2016 року проведене чергове засідання колегії Держархіву Сумської області за підсумками роботи архівних відділів районних державних адміністрацій і міських рад, структурних підрозділів обласного архіву у І півріччі 2016 року. На засіданні обговорювалися підсумки роботи із зверненнями громадян у ДАСО та архівних установах області, результати усунення недоліків, виявлених комплексними перевірками в архівних відділах Лебединської РДА та Лебединської міської ради. Особлива увага була приділена стану виконавської дисципліни та організації виконання Держархівом області завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, Державної архівної служби України, розпорядженнями та дорученнями голови Сумської обласної державної адміністрації.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>