Головна arrow Новини
Треті Петровські читання Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.06.2016
 02 червня 2016 року начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. взяла участь у третіх «Петровських читаннях», присвячених 80-ій річниці від дня народження журналіста-краєзнавця, дослідника Петрова Г.Т., які відбулися у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці. В заході взяли участь працівники архівних установ, музеїв і бібліотек Сумщини, краєзнавці, представники громадських організацій та засобів масової інформації. Спогадами про відомого земляка поділилася колишній заступник директора Державного архіву Сумської області, упорядник фонду Петрова Г.Т. Людмила Анатоліївна Покидченко.
 
Комплексна перевірка роботи служби діловодства Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.06.2016
31 травня 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії в Сумській обласній профспілковій організації працівників споживчої кооперації.
 
Тематична перевірка роботи експертної комісії комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.06.2016
27 травня 2016 року архівістом І категорії  відділу формування НАФ та діловодства Роздобудько О.М. було проведено тематичну перевірку роботи експертної комісії у комунальному закладі Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня».
 
Засідання експертно-перевірної комісії Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.05.2016
20 травня 2016 року відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Державного архіву Сумської області з порядком денним: внесення змін до списків № 2 - джерел формування Національного архівного фонду, розгляд та схвалення описів, що надійшли в ЕПК, погодження номенклатур справ підвідомчих організацій, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положень про експертну комісію та архів установ, підприємств, організацій.
 
Комплексна перевірка роботи архівного підрозділу Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.05.2016
17 травня 2016 року начальником відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М., головним спеціалістом відділу Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка.
 
До Дня пам’яті жертв політичних репресій Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.05.2016
12 травня 2016 року на сайті Держархіву Сумської області у розділі «Виставки» розміщена документальна виставка до Дня пам’яті жертв політичних репресій.
 
Комплексна перевірка комунального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.05.2016
11 травня 2016 року співробітниками відділу формування НАФ та діловодства Кузьміною Н.М., Пєшковою Т.О. проведено комплексну перевірку роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу в комунальному закладі Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення».
 
Святкові заходи з нагоди Дня Перемоги Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.05.2016
 09 травня 2016 року з нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні співробітники Державного архіву Сумської області на чолі з директором Олійником Ю.О. взяли участь у покладанні квітів до могил воїнів, які загинули в зоні проведення АТО, пам’ятників Скорботній матері та Меморіального комплексу «Вічна слава». Серед присутніх – ветерани області, представники влади, широка громадськість.
 
До річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.05.2016
 06 травня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відкрито фотодокументальну виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення і 71-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Її основу склали документи періоду тимчасової нацистської окупації області 1941 – 1943 років, що дають уявлення про життя мирного населення: агітаційні матеріали, розпорядження та накази окупаційної влади, листи остарбайтерів. Частина документів, представлених на виставці, свідчить про спротив нацистам, сприяння населення наближенню перемоги над ворогом. В експозиції представлені документи про збір коштів для Червоної Армії, діяльність підпільних та партизанських формувань. Уявлення про масштаби матеріальних та людських втрат дають фото та акти Обласної надзвичайної комісії з розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників на території Сумської області.
 
Чергове засідання ЕПК Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.04.2016
29 квітня 2016 року відбулося засідання ЕПК Державного архіву Сумської області, на якому були розглянуті та схвалені описи установ та організацій, погоджені номенклатури справ, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, положення про експертну комісію установ, підприємств, організацій, внесені зміни до списків № 1 - джерел формування НАФ.
 
До Дня охорони праці в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.04.2016
 22 квітня 2016 року з особовим складом Держархіву області було проведене планове навчання з охорони праці та пожежної безпеки. Співробітники архіву пройшли теоретичний інструктаж з використання вогнегасних засобів. Провідний архівіст відділу організаційної, кадрової та режимно-секретної роботи Піскунов О.Б. ознайомив присутніх з діями працівників у разі виникнення пожежі.
 
Архівний урок для студентів Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.04.2016
 22 квітня 2016 року в читальному залі Державного архіву Сумської області відбувся архівний урок для студентів Сумського кооперативного технікуму. Начальник відділу інформації та використання документів Гончарова І.Є. розповіла про історію архіву, склад і зміст документів, що зберігаються в ДАСО, правила роботи користувачів у читальному залі архіву. Для слухачів була проведена екскурсія та практичне заняття.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>